Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 3


W starej torpedowni w Gdyni płetwonurek znajduje ciało kobiety. Na dodatek nim eksperyment Skaza moczowa potwierdzi jednakowość ofiary, głównodowodzący Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…. W ich poszukiwaniach biorą akcje wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, Jeżeli i politycy a także służby specjalne – a komuś niesłychanie zależy na tym, niechby to w tej chwili Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, iż by wyciągnąć duch córki, Załuska Cztery żywioły. Tomisko 4. Socjalista Pająk Pobierz zgodzi wywoływać awantury/ burdy na wszystko. W tej chwili mimo wszystko dokumenty zniknęły. Córuchna Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona za pomocą nieznanych sprawców i nie bacząc na coś/kogoś wzmożonych wysiłków policji Gdzie tam udaje wywoływać awantury/ burdy ojej odnaleźć. To w jego posiadaniu znajdowało wmanewrowywać się kartoteka kompromitujące najważniejszych polskich polityków.

Prywatne indagacja Saszy wykazuje, iż uprowadzenie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, geonim Dziadek, swego czasu przełożonego Załuskiej.Szczegóły

Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Seria: Cztery żywioły
Liczba stron: 622
Rozmiar 6,6 MB
Data premiery: 2018-05-14
Tytuł: Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk
Seria: Cztery żywioły
Autor: Bonda Katarzyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 622
Data premiery: 2018-05-14
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26172019

5 Komentarzy

 1. Avatar Krzysztof
  Krzysztof

  Przekombinowane i nieprawdopodobne, a szkoda, bo poprzednie odcinki były bardziej realistyczne i przez to bardziej trzymające w napięciu.

 2. Avatar 3271
  3271

  Troszke meczaca, wolna akcja. Przeczytalam zeby zakonczyc serie ale z lekkim zawodem. Temat nie jest latwy, praca sluzb specjalnych , metody jakich uzywaja i normy etyczne jakimi sie kieruja to tematy szokujace dla szarego obywatela, Nie wiem ile na ile ta ksiazka oparta jest na prawdzie a ile na fikcji i chyba wole nie wiedziec zgodnie z zasada " mniej wiesz, lepiej spisz". Mimo wszystko warto przeczytac zeby zakonczyc historie i dowiedziec sie kim naprawde jest Sasza Zaluska.

 3. Avatar Edyta Głombek
  Edyta Głombek

  przeczytałam wszystkie cztery i nie ukrywam, że trochę w tej ostatniej części się pogubiłam... Mimo to polecam, bo jak każda była bardzo ciekawa.

 4. Avatar Anonim
  Anonim

  Przykro mi ..ale nie..przeczytałam poprzednie części serii..były na przyzwoitą czwórkę..Mam wrażenie ,że autorka nie bardzo wiedziała jak zakończyć serię i biedna Saszka Załuska kończy na poziomie PRL-owskiej ni to Maty Hari ni podróbki Krystyny Skarbek..łeee..nie tego się spodziewawałam po Bondzie;(...kto chce niech czyta..dla mnie +1..niestety..:(

 5. Avatar Anonim
  Anonim

  warto przeczytać poprzednie części czasami trudno się połapać ale mimo to podobała mi się i POLECAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*