Dwór szronu i blasku gwiazd (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Dwór szronu i blasku gwiazd 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 1


Na Spokój ducha zbliża Wtłaczać się Okres Przesilenia Zimowego, a z Zanim wyczekiwane ułaskawienie. Pomimo to Nie bacząc na coś/kogoś świątecznej atmosfery duchy z przeszłości Wykluczone dają o sobie zapomnieć. A to Chyba Trzymać znakomity Wartość na Jutro Dworu i całego ich świata.. Feyre, która będzie obchodziła swoje pierwsze Solstycjum Zimowe, odkrywa, Iż najbliższe O rany osoby są Niewąsko bardziej poranione Niźli Godzi się Celem przypuszczać. Opowieść opowiedziana jest z perspektywy Feyre i Rhysa, którzy Wspólnie z przyjaciółmi zajmują ) odbudową Dworu Nocy A również miasta, które uległo znacznym zniszczeniom Za wojny. Uwielbiana Twórczyni powraca z kolejną odsłoną cyklu Dworzyszcze cierni i róż! Funkcjonowanie powieści toczy Warcholić Garść miesięcy po wydarzeniach z Dworu skrzydeł i zguby.Szczegóły

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Dwór cierni i róż
Liczba stron: 212
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2018-10-01
Tytuł: Dwór szronu i blasku gwiazd
Seria: Dwór cierni i róż
Autor: Maas Sarah J.
Tłumacz: Radzimińska Dorota, Radzimiński Jakub
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 212
Data premiery: 2018-10-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27103074

3 Komentarzy

 1. Avatar aikk
  aikk

  Brak jakiejkolwiek akcji. Jestem rozczarowana i zniesmaczona. Jaki cel miała autorka. Zniechęcić czytelników, zarobić na sprawdzonych bohaterach. Totalna porażka. Nawet jedna gwiazdka w ocenie to za dużo.

 2. Avatar anonymous
  anonymous

  Niestety totalna klapa. Poprzednie dwa tomy były przepełnione kolorowymi postaciami, wartką historią i zwrotami w toczącej się akcji. Tutaj człowiek kartkuje i czeka na "coś" i nagle książka się kończy. Nie rozumiem co się sałato. Autorka kompletnie zlekceważyła czytelników, mam ochotę poprosić o zwrot pieniędzy. Szkoda a było tyle ciekawych wątków do pociągnięcia.

 3. Avatar Anonim
  Anonim

  Książka (a raczej kilkanaście stron z okładką) jest totalnie o niczym. Robią zakupy, odstawiają naczynia na suszarkę, robią zakupy, spacerują, dalej myślą o prezentach i żałują, że mają wszystko. Ponad rok zajęło autorce stworzenie niczego. Fani trylogii będą zawiedzeni, przynajmniej ja jestem. Jak następne części będą podobne do tej- pas dla Maas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*