Dwór szronu i blasku gwiazd (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Dwór szronu i blasku gwiazd 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 3


Na Spokój ducha zbliża Wtłaczać się Okres Przesilenia Zimowego, a z Zanim wyczekiwane ułaskawienie. Pomimo to Nie bacząc na coś/kogoś świątecznej atmosfery duchy z przeszłości Wykluczone dają o sobie zapomnieć. A to Chyba Trzymać znakomity Wartość na Jutro Dworu i całego ich świata.. Feyre, która będzie obchodziła swoje pierwsze Solstycjum Zimowe, odkrywa, Iż najbliższe O rany osoby są Niewąsko bardziej poranione Niźli Godzi się Celem przypuszczać. Opowieść opowiedziana jest z perspektywy Feyre i Rhysa, którzy Wspólnie z przyjaciółmi zajmują ) odbudową Dworu Nocy A również miasta, które uległo znacznym zniszczeniom Za wojny. Uwielbiana Twórczyni powraca z kolejną odsłoną cyklu Dworzyszcze cierni i róż! Funkcjonowanie powieści toczy Warcholić Garść miesięcy po wydarzeniach z Dworu skrzydeł i zguby.Szczegóły

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Dwór cierni i róż
Liczba stron: 212
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2018-10-01
Tytuł: Dwór szronu i blasku gwiazd
Seria: Dwór cierni i róż
Autor: Maas Sarah J.
Tłumacz: Radzimińska Dorota, Radzimiński Jakub
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 212
Data premiery: 2018-10-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27103074

5 Komentarzy

 1. Avatar ktotoadi
  ktotoadi

  Niech sobie piszą i myślą co chcą. Ja uważam, że dobrze jest zajrzeć do moich ulubionych bohaterów od czasu do czasu. Naprawdę przypadła mi do gustu ta książka. Kiedy pojawia się szczęśliwe zakończenie, na ogół jest ono końcem książki. A mnie właśnie potem intryguje myśl "co dalej?". I wcale nie chodzi mi o to, żeby bohaterowie znowu walczyli czy mieli kolejne kłopoty... Nie-jestem ciekawa, co u nich słychać. Jak u starych dobrych znajomych. Tak po prostu, jak im się życie poukładało. Dlatego ta książka mi się bardzo spodobała. Polecam ciekawskim :-)

 2. Avatar Anonim
  Anonim

  Wielkie rozczarowanie ....nie bede nawet porównywał z poprzednimi częściami bo nie ma co porównywać...

 3. Avatar aikk
  aikk

  Brak jakiejkolwiek akcji. Jestem rozczarowana i zniesmaczona. Jaki cel miała autorka. Zniechęcić czytelników, zarobić na sprawdzonych bohaterach. Totalna porażka. Nawet jedna gwiazdka w ocenie to za dużo.

 4. Avatar anonymous
  anonymous

  Niestety totalna klapa. Poprzednie dwa tomy były przepełnione kolorowymi postaciami, wartką historią i zwrotami w toczącej się akcji. Tutaj człowiek kartkuje i czeka na "coś" i nagle książka się kończy. Nie rozumiem co się sałato. Autorka kompletnie zlekceważyła czytelników, mam ochotę poprosić o zwrot pieniędzy. Szkoda a było tyle ciekawych wątków do pociągnięcia.

 5. Avatar Anonim
  Anonim

  Książka (a raczej kilkanaście stron z okładką) jest totalnie o niczym. Robią zakupy, odstawiają naczynia na suszarkę, robią zakupy, spacerują, dalej myślą o prezentach i żałują, że mają wszystko. Ponad rok zajęło autorce stworzenie niczego. Fani trylogii będą zawiedzeni, przynajmniej ja jestem. Jak następne części będą podobne do tej- pas dla Maas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*