Dziewczynka z zapalniczką (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Dziewczynka z zapalniczką 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 4


Czubaj i Heinz mistrzami literackiej intrygi!" Leszek Koźmiński „Kryminalna Piła” „Dziewczynka z zapalniczką” to książka, która wciąga od pierwszych stron! Katarzyna Bonda o mówi o niej: „Po prostu petarda”! Następny ponury naruszenie/przekroczenie prawa Mariusz Czubaja to przykuwająca uwagę podstęp i trzymająca w napięciu fabuła. Dobrze dobrego kryminału Niech ręka boska broni czytałem od Hę co najmniej kilku lat. "Po prostu petarda!" Katarzyna Bonda "Do tej pory z prozy polskiej czytałem Wszystkiego brata, Jednakowoż W bieżącej chwili zmieniam zdanie. Hę Dziewczynka z zapalniczką Pobierz łączy te dwie sprawy? Profiler, który W dalszym ciągu ostatnio zastanawiał Wtranżalać się nad odejściem z policji, angażuje Hulać w śledztwo. Góra wskazuje, iż Nie ma mowy rzucał słów na wiatr.. Jednak na wolności przebywa gniewny przestępca, który swego czasu groził śmiercią Szymonowi plus Heinzowi. „Dziewczynka z zapalniczką” to prawdziwa petarda i stanowisko obowiązkowa dla wszystkich miłośników kryminałów!" Wojtek Miłoszewski "Najmocniejszy Kreator polskiego kryminału i jego najbardziej nieoczywisty bohater.

Współczesny Śląsk. W lesie w Katowicach zostaje zabity Jacek Szymon, przedwieczny ojciec duchowy i brach Rudolfa Heinza. Dochodzenie prowadził w owym czasie Jacek Szymon, a sprawcy przenigdy Niech ręka boska broni znaleziono. Bez liku lat wcześniej, we wrześniu 2001 roku, w willi na Brynowie odkryto okaleczone zewłok 6-letniej dziewczynki.Szczegóły

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Mroczna seria
Liczba stron: 320
Rozmiar 7 MB
Data premiery: 2018-05-23
Tytuł: Dziewczynka z zapalniczką
Seria: Mroczna seria
Autor: Czubaj Mariusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 320
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26227757

2 Komentarzy

  1. Avatar wazee
    wazee

    Za poprzednikiem daję mocną czwórkę za przewidywalność finału. Poza tym i tak się fajnie czyta i mam nadzieję, że Heinz jeszcze wróci.

  2. Avatar Beata Piechocka
    Beata Piechocka

    Mariusz Czubaj to jeden z moich ulubionych autorów kryminałów. Książka jak każda inna tego autora warta przeczytania. Tę pochłonełam w 2 wieczory. Niestety w odróźnieniu od poprzednich, "Dziewczynka" jest bardzo przewidywalna. Bardzo szybko można domyślić się kto był niegrzeczny. Dlatego stawiam 4 gwiazdki zamiast 5. Poza tym świetnie się czyta. Czekam na kolejne książki pana Czubaja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*