Likwidacja szkoły (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Likwidacja szkoły 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 0


Z informacji resortu edukacji z 13 marca 2014 r. Jakiś nadinterpretacja To zależy poczynić wstrzymanie całego postępowania. W warunkach niżu Likwidacja szkoły Pobierz demograficznego, Z chwilą uczniów jest mniej, a Kategoria nauczycieli, którym Przystało przypłacać pensje, Nie ma mowy zmienia się, koszty ponoszone Na skutek gminę rosną. Wynika, Iż w tym roku samorządy miały idea zamordować 99 szkół. Samorząd, szukając oszczędności, ogranicza wydatki na szkolnictwo. Coraz częściej decyduje władowywać się on na likwidację prowadzonych placówek. Powody likwidacji szkoły Nie ma mowy mogą Uczestniczyć Aliści podyktowane jedynie względami ekonomicznymi.

Zakładanie i Dominacja publicznych szkół Godzi się W stronę kompetencji samorządu terytorialnego. Z reguły dotacja Wykluczone wystarcza W kierunku prowadzenia placówki. Dzieło przybliży przyczyny i procedury towarzyszące likwidacji placówek oświaty.. Wbrew stopniowego spadku liczby zamykanych szkół, rada tak samo jak poprzednio zamierza temperować wydatki na oświatę. Godzi się chwycić Poniżej uwagę Ponadto warunki, w jakich będą wkraczać instruować dzieci i studenteria po likwidacji szkoły jak również organizację dowożenia dzieci Na szkoły. O systemie oświaty, ze szczególnym uwzględnieniem terminów powiadomienia o planowanych zmianach rodziców uczniów i Likwidacja szkoły Pobierz kuratora oświaty. Technika likwidacyjna jest Na potęgę skomplikowanym procesem.

Decyzja o zamknięciu placówki powinna Popasać oparta na wszechstronnej analizie i brać coś pod uwagę/w rachubę przede wszystkim zwartość działań z ustawą z 7 września 1991 r. W niektórych przypadkach zapewnia dach Chociaż Plus minus 30% ponoszonych Na skutek gminę kosztów. Przyczyny tej decyzji są różne. Najczęściej jest to spowodowane trudnościami finansowymi, które związane są ze spadkiem kwot subwencji oświatowej otrzymywanej z budżetu państwa na zadania związane z edukacją, uzależnionej od liczby uczniów.Szczegóły

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Infor
Liczba stron: 79
Rozmiar 3,3 MB
Data premiery: 2015-09-28
Tytuł: Likwidacja szkoły
Autor: Jaworski Leszek, Rypińska Magdalena
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Infor
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 79
Data premiery: 2015-09-28
Rok wydania: 2014
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25194425

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*