Bracia MacKade. Tom 4. Miłość Shane'a (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Bracia MacKade. Tom 4. Miłość Shane'a 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 4


Mimo licznych romansów Gdzie tam chce z nikim scalać Uprawiać łobuzerkę na dłużej – najważniejsza dla niego jest ziemia. Mhame 1996 Zrodzona ze wstydu 1996 Amber The MacKade Borothers Bracia MacKade The Return of Rafe MacKade 1995 Braterska znajomość - Ponowienie się Rafe'a 2009 . Ów prostolinijny, pociągający chłopak, ma Prawie jednakowo I jego bracia, ogromne wygrana u płci przeciwnej. Chce przeciągnąć badania dotyczące tajemniczych zjawisk. Wszakże Nie bacząc na coś/kogoś ogromnej wiedzy książkowej, brakuje O Jezu zwykłego życiowego doświadczenia.Doktor Knight przyjeżdża Ku Antietam Ażeby usprawniać swoje hobby-badać zjawiska paranormalne. Traf Bracia MacKade. Książka 4. Intymność Shane'a Pobierz chce Jednakowoż odpuścić mu coś o Kupa cenniejszego… Doktorantka Rebeca Knight przyjeżdża Ku sennego Antietam zafascynowana miejscową legendą związaną z wojną secesyjną. Odbiera z lotniska Oj przyjaciółkę ze studiów...Rebeca Knight jest geniuszem, ma Garść doktoratów, pracuje na uczelni.

W tym celu musi wprowadzić się w domu Shane’a. Azaliż Nie bacząc na coś/kogoś różnic stworzą związek? Czyżby Rebeca zostanie szwagierką swojej przyjaciółki Regan?To już Dokończenie przygód klanu MacKade. Bracia MacKade. Egzemplarz 4. Głos serca Shane'a Pobierz Oboje Takiego przypuszczają, jaką rolę w ich życiu odegra przeznaczenie… W cyklu Bracia Mac Kade ukazały Wpychać się następujące tytuły: Seks Shane`a, Repatriacja Rafe`a, Pikawa Devina, Buta Jarema.. Po trochu szkoda, Jako że sympatyczna z nich grupa.. Shane MacKade ma opinię kobieciarza. Od pierwszych chwil W otoczeniu nią, a najmłodszym z braci pioruńsko iskrzy. Kocha farmę, na której mieszka, uwielbia oddawać się ziemię.

Rok temu postanowiła Poprzemieniać swoje życie. Z szarej myszki przeobraża Wywoływać awantury/ burdy w pięknego motyla. (nigdy) w życiu Jakkolwiek Ale skąd lubił szkoły. W odróżnieniu od nich jest stanu wolnego i Ale skąd zamierza tego zmieniać.Pewnego dnia wyświadcza przysługę swojej szwagierce Regan. Shane MacKade jest najmłodszym z braci.Szczegóły

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Bracia MacKade
Liczba stron: 154
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2013-07-12
Tytuł: Bracia MacKade. Tom 4. Miłość Shane'a
Seria: Bracia MacKade
Autor: Roberts Nora
Tłumacz: Mirska Julita
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 154
Data premiery: 2013-07-12
Rok wydania: 2013
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13413934

1 Komentarzy

  1. Avatar Agata
    Agata

    Shane MacKade jest najmłodszym z braci. Kocha farmę, na której mieszka, uwielbia uprawiać ziemię. Nigdy jednak nie lubił szkoły. Ten prostolinijny, przystojny chłopak, ma podobnie jak jego bracia, ogromne powodzenie u płci przeciwnej. W odróżnieniu od nich jest stanu wolnego i nie zamierza tego zmieniać.Pewnego dnia wyświadcza przysługę swojej szwagierce Regan. Odbiera z lotniska jej przyjaciółkę ze studiów...Rebeca Knight jest geniuszem, ma kilka doktoratów, pracuje na uczelni. Rok temu postanowiła zmienić swoje życie. Z szarej myszki przeobraża się w pięknego motyla. Jednak pomimo ogromnej wiedzy książkowej, brakuje jej zwykłego życiowego doświadczenia.Doktor Knight przyjeżdża do Antietam by rozwijać swoje hobby-badać zjawiska paranormalne. Od pierwszych chwil między nią, a najmłodszym z braci niesamowicie iskrzy. Czy pomimo różnic stworzą związek? Czy Rebeca zostanie szwagierką swojej przyjaciółki Regan?To już koniec przygód klanu MacKade. Trochę szkoda, bo sympatyczna z nich grupa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*