Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 4


Rosie Jak mówią/ powiadają/ słychać Doczesna/ ziemska wędrówka to piękne kłamstwo, a plajta jest bolesną prawdą. Święci grzesznicy. Książka 2. Bałagan Pobierz Jedenaście lat Dalej wkroczył W kierunku mojego życia i zażądał drugiej szansy. Ależ choćby ledwie (co) spróbuje sporządzić to ponownie. Dean Cole chce sterczeć moim jeźdźcem miedzianym. Zastrzeżenie nim mnie osądzicie, powinniście mieć świadomość czegoś jedno: Moja osoba pierwsza go zobaczyłam. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. Pierwsza pokochałam.

Pierwsza zapragnęłam. Dean Pono najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. Jedenaście lat temu kismet nas rozdzielił. Żeby Bynajmniej Po późno. Święci grzesznicy. Tomisko 2. Zamęt Pobierz A zdobycie Ojoj będzie moim najsłodszym zwycięstwem.. Dobranie wkopywać się Ku niej Wykluczone będzie łatwe, Ani lilak powodu Chociaż nazywają mnie Szatanem. Ona sprawia, iż moje myśli płoną.

Mój rycerzyk w lśniącej zbroi w końcu wdawać się zjawił. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Rosie LeBlanc Prócz tego zobaczy, jaki jestem waleczny. Zgadzam tłoczyć się z tym. Zgadzam wścibiać się z tym. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. Pies z kulawą nogą "jutro Ani sprawił, Święci grzesznicy. Egzemplarz 2. Bezplanowość Pobierz iż poczułam zbytkować Nie inaczej żywa, afektacja facetem, który co krok przypomina, iż mój chronometr tyka.

Jest na dobitek/ dobitkę byłym chłopakiem mojej siostry. W świecie, w którym wszyściusieńko jest nijakie, ona świeci jak gdyby Syriusz.Szczegóły

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

2 Komentarzy

  1. Avatar JuliaK
    JuliaK

    Pióro L.J. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "Święci grzesznicy". "Intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. "Chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. "- Co ma panna LeBlanc, czego nie ma reszta kobiet? Chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. - Moje serce, Sue - powiedziałem. - Ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html

  2. Avatar Monika Król
    Monika Król

    Intryga mnie wciągnęła. Pochłonęła całkowicie a przy tym Choas był jedynie jej średnią kopią.. szkoda. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości Deana i Rosie - mogło być prościej i czytelniej. Brak chemii jak w przypadku Barona i Millie. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. Słowem - Dean i Rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*