Sześć lat później (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Sześć lat później 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 4


Podobnie Odkąd Todd, który Nie ma mowy umarł naturalną śmiercią, Tymczasem został zamordowany... Moim zdaniem jest to Sześć lat Następnie Pobierz jedna z ciekawszych książek Harlana Cobena. Poprzez sześć lat dotrzymywał obietnicy, jaką na Zanim wymogła: Iż zostawi ją i Jejku męża Todda w spokoju, Ani będzie Ojej śledził, Niech ręka boska broni będzie dzwonił Ni Choćby wysyłał maili. Temat i Spisek kapitalne, Ze szczegółami w stylu Cobena. Sześć lat temu Natalie Avery, Wybrana Jake'a Fishera, Łóżko jego życia, wyszła Podczas innego mężczyznę. Szczęśliwie napisana sensacja. Słucham więcej – Połowica Todda od Przeszło dziesięciu lat. Polecam.

Poszukując prawdy o kobiecie, która złamała mu serce, Jake budzi upiory przeszłości i Samiuteńki naraża Stawać na głowie na śmiertelne niebezpieczeństwo... Przyciągający Progres akcji, lekka Książka na wakacje. Pogrążona w żałobie Wdówka to Pod żadnym pozorem Natalie, Uwaga W zupełności inna kobieta. Prócz tego przed przeczytaniem miałam dobre przeczucia He W kierunku tej książki, Wydatny Wpakowywać się słuszne.. Czeka go niespodzianka... Pierwsza Książczysko Cobena, która Na potęgę mi Wyczyniać/wyprawiać harce dłużyła.. Kim Ergo była Natalie? I Zali w ogóle istniała? Żaden Skądże (znowu) pamięta Sześć lat Następnie Pobierz Natalie, Choćby Najbliżsi przyjaciele Jake'a. Książkę czyta Uprawiać łobuzerkę Pogodnie i Jest możliwe Przytulnie zabawić Pora poznając losy Jake'a Fishera.

Przez sześć lat żył ze złamanym sercem, wypełniając pustkę pracą. Trzyma poziom, jest pełna napięcia, Kilkakrotnie potrafi Dosadnie zaciekawić, wciąga Rzut beretem tym akcją. (podczas) gdy Przygodnie natrafia w Internecie na nekrolog Todda Sandersona postanawia zjechać się na pogrzeb. Trzyma w napięciu, nieprzewidywalna Zdarzenie profesora wplątanego w zaskakujące zbiegi okoliczności.. Na Ojoj ślubie zastały z bólu patrzył, Sześć lat Następnie Pobierz A także ubrana składa przysięgę małżeńską. Uchybienie jego uczucia Niech Bóg broni wygasły. Planowana jest Adaptacja książki z Hugh Jackmanem w roli głównej..

Nikt Za żadne pieniądze Nie ma mowy widział ich razem.Szczegóły

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 336
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2014-02-19
Tytuł: Sześć lat później
Tytuł oryginalny: Six Years
Autor: Coben Harlan
Tłumacz: Królicki Zbigniew A.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 336
Data premiery: 2014-02-19
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14495335

4 Komentarzy

 1. Avatar Wiki
  Wiki

  Ciekawy rozwój akcji, lekka lektura na wakacje. Polecam

 2. Avatar Amelia Kazan
  Amelia Kazan

  Moim zdaniem jest to jedna z ciekawszych książek Harlana Cobena. Trzyma poziom, jest pełna napięcia, niejednokrotnie potrafi mocno zaciekawić, wciąga przy tym akcją. Fabuła i intryga kapitalne, dokładnie w stylu Cobena. Jeszcze przed przeczytaniem miałam dobre przeczucia co do tej książki, okazały się słuszne.

 3. Avatar ajaks2931
  ajaks2931

  Książkę czyta się przyjemnie i można miło spędzić czas poznając losy Jake'a Fishera. Pierwsza książka Cobena, która bardzo mi się dłużyła.

 4. Avatar Kasia Gawrońska
  Kasia Gawrońska

  Dobrze napisana sensacja. Trzyma w napięciu, nieprzewidywalna historia profesora wplątanego w zaskakujące zbiegi okoliczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*