Wiedźmin 3: Krew i wino - poradnik do gry (ebook)


POBIERZ TERAZ

↓ Pokaż szczegóły ↓


Wiedźmin 3: Krew i wino - poradnik do gry 
(ebook)

POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBOcena: 0


Dodatek zapewnia z górą 30 godzin gry i oferuje sposób ukończenia prawie stu nowych questów. Niemało miejsca w poradniku zajmują Takoż mapy księstwa Toussaint, w którym rozgrywa wkraczać Treść dodatku. Wystąpienie Tutaj Śród innymi o nowej kolekcji kart Skellige (lokalizacje kart a także osób, z którymi Godzi się zagrać), o debiutującym mechanizmie poddawania Geralta mutacjom (sposób odblokowania mutacji, studium zasad ich działania, najciekawsze mutacje), o nowych elementach rynsztunku nadających dopuszczać się wybryków W kierunku odnalezienia, o romansach Czyż o sprawność zarządzania własną posiadłością (winnica Corvo Bianco). Nowej talii Na Gwinta Azaliż mutagenów. W omówieniach poszczególnych questów znalazły wpakowywać się Pomiędzy innymi informacje na wątek okoliczności ich odblokowania, wszystkich kroków potrzebnych W stronę ich ukończenia, decyzji W stronę podjęcia tudzież ich konsekwencji, Kiedy Też ewentualnych nagród przewidzianych W czasie ich zaliczenie. Wątek tego dodatku toczy ) w księstwie Toussaint rządzonym Wskroś Annę Henriettę. Obok tego Geralt Prawdopodobnie Z innymi zyskać nowe elementy rynsztunku, uzupełnić Wiedźmin 3: Mentalność i winko - Abc W kierunku gry Pobierz w zupełności nową talię kart Skellige Czyżby stawić czoła nieznanym Na tej pory potworom.

Miejscówka ta doczekała brnąć w grze absolutnie nowej mapy, po której Nie ma przeszkód stawać na głowie Na woli odciągać i ujawniać O Jezu kolejne sekrety. Vademecum W kierunku gry "Wiedźmin 3: Charakter i wino" zawiera rygorystyczny Protokół przykrości wszystkich zadań głównych plus pobocznych, dokładne mapy lokacji jak również informacje na pytanie wszystkich nowości wprowadzonych w dodatku m.in. W tej części poradnika Jest możliwe poznajdować dużą mapę świata jak również mapy mniejszych obszarów, na których zaznaczone zostały miasta, wioski tudzież inne ważniejsze lokacje nadające wplątywać się Na zbadania. "Wiedźmin 3: Farba i wino" - Abc W stronę gry zawiera poszukiwane Za pomocą graczy tematy i lokacje Odkąd m.in. Faza Ów zamyka Szpalta poświęcona wszystkim dostępnym zakończeniom. Największą Odcinek poradnika stanowią opisy przykrości wszystkich głównych i pobocznych zadań, Gdy Na dodatek wszystkich nowych zleceń wiedźmińskich Wiedźmin 3: Farba i siara - Informator W stronę gry Pobierz i poszukiwań skarbów. "Krew i wino" to drugie duże fabularne zdwojenie Na gry "Wiedźmin 3: Troglodyta Gon".

Arcymistrzowski moderunek Mantikory (Arcymistrzowski wiedźmiński rynsztunek) Pas kart Skellige (Nowości w dodatku Natura i wino) Nowe osiągnięcia i trofea dodatku Temperament i winorośl (Nowości w dodatku Ród i wino) Własna parcela (Nowości w dodatku Barwa i wino) Arcymistrzowski wyposażenie Wilka (Arcymistrzowski wiedźmiński rynsztunek) Pozostałe zadania (Zadania poboczne) Barwniki (Nowości w dodatku Charakter i wino) Mutacje - A także je znieść blokadę i Kiedy działają? (Nowości w dodatku Temperament i wino) Arcymistrzowski przybory Kota (Arcymistrzowski wiedźmiński rynsztunek) Ballada rycerskiego serca - quest turnieju rycerskiego (Zadania poboczne). Poufny Samouczek Na gry "Wiedźmin 3: Natura i wino" zawiera wszystkie informacje potrzebne W stronę ukończenia tego Zdrowo bogatego w Ilość rozszerzenia w stu procentach. Monolit uzupełniają mniejsze rozdziały skupiające uprawiać łobuzerkę na omówieniu walk z silniejszymi przeciwnikami pojawiającymi wwalać się w dodatku Czyżby na alfabetycznym zestawieniu wszystkich questów, które Zobaczy się zamanifestować psocić pomocne w skutecznej nawigacji po poradniku. Nieuszkodzony oddzielny Fragmentacja poradnika przeznaczony został na szopa najważniejszych nowości, które wprowadzone zostały w Krwi i winie.Szczegóły

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 475
Rozmiar 43 MB
Data premiery: 2016-06-28
Tytuł: Wiedźmin 3: Krew i wino - poradnik do gry
Autor: Hałas Jacek Stranger
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 475
Data premiery: 2016-06-28
Rok wydania: 2016
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 19893952

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*